Jdi na obsah Jdi na menu

westernové závody DENISKA A AGYL

20. 9. 2008

TATINNÁ 20.9.2008

Moc krásná akce.Deniska a Agýsek zde byly na zkušené.Moc jim to slušelo.Výkon byl nad očekávání .Po pouhých  dvouch měsících ,kdy se trénovalo ,zajela Denda se svým parťákem krásnou jízdu.

Horsemanship-od začátku jela Denda dobře,obrat kolem zadku se zdařil.Měl následovat překrok,bohužel ten ještě neumíme,ale příští rok vám ho už ukážeme.Protože Denda s Agýskem jsou moc šikovný.Po překrocích následoval cval na pravou ruku a poté na levou s přeskokem.Zastavemí a couvání.

Trail-hned na začátku byla branka,dá se říct,že 90% jezdců ji neotevřelo dle pravidel.Denda patřila mezi ně.Agyl u branky se soustředil více na stromeček vedle ní než na úlohu.Můstek ,kavalety,elko (klus,couvání,překroky),přenášení břemene,slalom,čtverec (obrat,couvání).

Pole bending-start byl rychlejší než jsme očekávali.Mezi branky Denda jela elegantně jen v lehkým klusu(šetřila nožičky Agýska).Zpět do cíle cválala,zapoměla na noze šporny a tak Agýsek po pobýdce vyhazoval jak o život.Druhá rozjíždka byla bez šporen a už to byla fajn.

Počasí nám nepřálo,ale Denda s Agýskem se zlomit nenechali.

                                              GRATULUJEME