Jdi na obsah Jdi na menu

PRÁZDNINY 2008

TYTO PRÁZDNINY SE U NÁS SEŠLA SUPR PARTA,SPALO SE VE STANU,KOUPALO SE JEZDILO NA VÝLETY A HLAVNĚ JSME BYLY S NAŠIMA ČTYŘNOHÝMA KAMARÁDAMA

Free Music
Free Music
Free Music

 

 

                                                                           

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zlatíška moje

(Teruška-KRYSA, 5. 8. 2008 19:13)

Achojky. JéééééžiŠi mĚ se tak stýská. :( Denčo si ta nej nej nej nej nej nej nej holčina co sem kdy potkala. Myslim že sme si super sedli. Na tebe se asi těšim nejvíc. Samozřejmě taky na Janču a její super rajčatový saláty. :),JanČin úžasnej úsměv se nedá zapomenout a taky mi ty pravá blondýnko chybíš :),Terka a její rejpavý komentáře kolem koní :) nj zvykla sem si ale chybí mi to :). Jo a kačka a její půchody vesnicí a pozdější napínavé povídání :) taky mi chybí. Plostě vás mám ráda a těŠim se až vás všechny zase uvidim!!!!!

Prázdniny

(Kačka, 4. 8. 2008 19:03)

Na tábor jsem se moc těšila myslela jsem si že to bude normoš tábor,ale pak se stoho vyklubal super pobyt v rodině jak jste říkaly první s holek jsem poznala Tereku(Veverku)Hned jsme si padly do oka a začly se kamarádit taky že se stala za těch pár dní moji nej kamí můžem si vše říct Terka je prostě úžasná.Pak jsem Poznala Krysu,která byla taky suprová jela zrovna Gyrče a já na Agýskovi když jsme si podaly ruce jako přátelství Terka vždy měla super nápady byla to ulítla holka prostě taky taková dobrá kámoška,ale nikdy nezapomenu na to jak si my za koníka na ufu vykydala Brody :-).A Taky tu byla Janča úžasná blondýnka s krásným usměvem nejdříve šedá myška a pak se prozářila byla upa super :-) nikdo by nevěřil že ze šeddý myšky jak si byla se stane taková nádherná slečna :-).Pak tu byla Denča ta byla taky dost ulítla i když jsme si moc občas nerozuměly byla hrozně hodná prostě suprová dalo se sní zasmát prostě taková normální ulítlá slečna.Pak byli ti nejmaldší Míša a Ízinka.Míša byla zlatí i když nás občas štvala všichni jsme ji měly rádi dokázala vždy zlepšit náladu :D Nikdy nezapomenu na bazén a na to jak jsme si pěkně popovídaly.Další byla Izabelka taky úžasnej človíček byla sní sranda byla hodná a milá takový naše zlatíčko:-).Pak tam Byla Gita a Oky dva krásný NO prostě byli krásný a úžasně hodný pejsci.Ta nejmenší Dixinka zlatíčko tulivý prostě miláček na pomazlení a určo všech holek.Pak s koníků Agýlek krásnej valach ,který si občas uměl vyhodit,ale byl zlato.Pak Barunka stále šklebivý miminko,ale jízda na ní byla uchvatná na tak malinkym poníkovy jsem jela po prvý a na to nezapomenu a na kotrmelce :x.Pak Girunka naše věčné hříbátko s ,kterýho bude brzo maminka úžasná hravá klisnička.A pak moje zlatíčko Brody ,kterou jsem měla moc ráda a mám furt byla první kůn takhle velký na ,kterým jsem jela a pořádně v noci si zařádila ve cvalu patří ji díky za to že mne neschopdila a že byla hodná,ale největší díky patří naši Janě(Tetě,kuchařce a rozhodčí)byla hodná nebrala jsem ji jako vedoucí,ale jako kamarádku byla super dobře se sní povýdalo a byla vždy férová moc ti Jani děkuji za krásný týden u koní a za super společnost bylo to super .Máš můj velký dík.Fakticky se mi u vás líbilo :-).Za vše mocky moc děkuji.(A při týhle písničce nejdou udržet slzy když posloucháte a píšete fakt děkuji za skvělý týden Jani a všem taky :-)

VAŠE BABIČKA,TETA,KUCHAŘKA A ROZHOČÍ

(JANA , 1. 8. 2008 23:25)

HOLKY TENHLE TÝDEN S VÁMA BYL KRÁSNÝ A VĚŘIM ,ŽE SE PŘÍŠTÍ ROK UVIDÍME ZNOVA.MÁM VÁS RÁDA,JSTE HODNÉ A SUPR HOLKY CO NEZKAZÍ ŽÁDNOU SRANDU.KDYŽ SI VZPOMENU NA ÚSMĚV JELENICE,NEBO NA VTIPY KRYSY HNED BUDU MÍT LEPŠÍ NÁLADU.NÁŠ HAVRÁNEK NÁM ZA TEN ROK POVYROSTE A BUDE JEZDIT UPLNĚ SAMA,JE MOC ŠIKOVNÁ.VEVERKA A DENDA JSOU ZLATÍČKA ,KTERÁ BUDOU SEMNOU ČEKAT AŽ ZAS PŘIJEDETE.A JEŠTĚ JE TU LEV,MRŇOUSEK CO BYL NA VYJÍŽĎCE VŽDY STATEČNEJ.KATKA PŘIŠLA JAKO POSLEDNÍ MEZI NÁS A PŘESTO SI TO SNÁMA UŽILA.KAČKO DRŽIM PALEČKY AŤ JSI VPOHODĚ.